Rezervace

Úvodní stránka > Rezervace

Zadejte termín, který Vám nejvíce vyhovuje. Následně budete přesměrování na platební bránu. Po jejím vyplnění vám budou veškeré informace a instrukce zaslány do e-mailu a pomocí sms.

  • Každá rezervace je závazná. Pokud se nedostavíte na rezervovaný termín, lze pouze individuálně domluvit náhradní termín
  • Klient je zodpovědný za vlastní věci, které si do místnosti přinese.
  • Prosíme dbejte na uzavření dveří a dodržení časového termínu vaší rezervace

Pro možnost pronájmu Relaxroomu na celou noc a individuální objednávky prosím volejte na tel: 732 893 983, nebo 775 333 025. (pouze volat do 22:00)

Objednávkový formulář
Zadejte datum rezervace
Více informací
Objednat a přejít k platbě

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Kontakty: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel:  +420 228 224 267

comgate-karetni-loga

Měšická 721/1

Praha 9 - Prosek

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: nonstop

Platební brána ComGate